آموزشی

آموزش حروف الفبای انگلیسی

آموزش حروف الفبای انگلیسی

آموزش حروف الفبای انگلیسی

الفبای انگلیسی ( alphabet ) یکی از پایه ترین موضوعات در زبان انگلیسی است .
آیا کودک پیش دبستانی شما آمادگی یادگیری الفبا را دارد؟ اگر چنین است ، این مطلب برای شما است!
برای آشنایی بیشتر با این مهارتِ ارزشمند برای کودکان خردسال ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.
یادگیری حروف الفبای انگلیسی، یک مهارت اساسی برای خواندن و نوشتن است. در سن ۲ سالگی ، کودکان علاقه زیادی به یادگیری حروف الفبا نشان می دهند.برخی از بچه ها حروف را خیلی زود یاد می گیرند ، درحالی که برخی دیگر برای یادگیری حروف به تکرار و زمان بیشتری نیاز دارند اما این موضوع به زمان و نحوه آموزش بستگی دارد.
الفبای انگلیسی شامل ۲۶ حرف است. ۵ حرف آن را حروف صدا دار A ،E ،I ،O ، Uو ۲۱ حرف دیگر را حروف بی صدا تشکیل می دهد.این حروف لاتین هستند. الفبای انگلیسی به ترتیب عبارتنداز:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

آموزش حروف الفبای انگلیسی

بهترین زمان یادگیری الفبای انگلیسی

آیا برای یادگیری زبان انگلیسی باید از الفبا شروع کرد؟

زبان انگلیسی شامل ۲۶ حرف است و یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از پدرها و مادرها را درگیر خود کرده است ، آموزش حروف الفبا به کودکان قبل از رفتن به دبستان است.والدین فکر می کنند با آموزش حروف الفبا به کودک خود می توانند از همان ابتدا سبب پیشرفت زبانی فرزندشان شوند اما آموزش الفبا به طور کامل پیش از دوره دبستان و پیش دبستانی به عقیده روانشناسان درست نیست.

کودک قبل از رفتن به مدرسه باید بازی کند.بهترین روش برای آموزش حروف الفبای زبان انگلیسی به کودکان زیر ۷ سال، ایجاد محیطی مفرح وشاد به وسیله انواع شعر های انگلیسی،بازی کردن و کتاب داستان انگلیسی ورق زدن،ویدیوهای آموزشی است و نباید درگیر نوشتار کلمات و الفبا شوند. در زمان تصمیم‌گیری برای آموزش زبان انگلیسی ، به علایق و شخصیت کودکتان توجه کنید و اجازه دهید کودکتون موضوع رو انتخاب کند. مثلا اعداد،رنگ ها،حیوانات…اگر به حیوانات علاقه داره،با آموزش حیوانات شروع کنید.یادگیری باید به صورت زبانی و تمرین و تکرار در شعر ها، بازی ها و فلش کارت باشد.

نحوه یادگیری حروف الفبای انگلیسی برای کودکان ۴ تا ۶ سال:

یادگیری نوشتار الفبای انگلیسی چالش های زیادی داره؛ یادگیری زود هنگام نوشتار الفبای انگلیسی، می تواند باعث بد خطی کودکان شود که این امر تا بزرگسالی با آن ها همراه خواهد بود.یادگیری حروف الفبای  انگلیسی برای کودکان ۲ تا ۶ سال باید بصورت غیرمستقیم،شامل فقط تشخیص حروف انگلیسی،یادگیری شعر الفبای انگلیسی،کشیدن حروف انگلیسی روی هوا،روی نمک یا فوم اصلاح،انواع بازی با فلش کارت ها و بازی باشه.پس حتما لازم و ضروری نیست که یادگیری زبان انگلیسی رو برای کودکان از نوشتار حروف الفبای انگلیسی شروع کنیم و هرچیزی رو به وقتش اگر انجام بدیم نتیجه معکوس نمیگیریم. برای درک بیشتر این موضوع قسمت ۵ روش موثر و سرگرم کننده با حروف الفبای انگلیسی را بخوانید.

منظور از  فلش کارت ها و پازل چیست؟

پازل های حروف الفبای انگلیسی

پازل یا معمای حروف الفبای انگلیسی یک نوع بازی همراه با سرگرمی است که پازل به چندین تکه تقسیم میشه که بچه ها با توجه به تصویر باید پازل رو کامل کنند.تکه های پازل به ترتیب حروف الفبای انگلیسی،که فرزند شما با آنها آشنایی دارد، چینده می شوند.

در معرض قرار گرفتن کودکان با پازل حروف، ابزاری شگفت انگیز برای به ذهن سپردن الفبای انگلیسی است.این یک روش عالی برای تمرین مهارت های کلامی حروف الفبای انگلیسی است.برخی از بچه ها حروف را خیلی زود یاد می گیرند،در حالی که برخی دیگر برای یادگیری حروف به تکرار و زمان بیشتری نیاز دارند. بچه ها وقتی تجربه های چند حسی زیادی با حروف الفبای انگلیسی دارند ، بهتر یاد می گیرند و در ذهنشون ماندگار می شود.بنابراین حل پازل حروف الفبای انگلیسی یکی از ایده های عالی برای کسب این تجربه است. برای اینکه بفهمید که کودکتان چه چیزهایی رایاد گرفته و چه چیزهایی را یاد نگرفته، یک پازل حروف الفبا گزینه خوبی است .پازل را به هم بریزید و از او بخواهید حروف ها را بچیند. در چنین شرایطی می توانید دید بهتری نسبت به دانسته‌ های او پیدا کنید.پازل ها به راحتی در هر مکانی قابل حمل هستند.

فلش کارت های حروف الفبای انگلیسی

فلش کارت‌ها مجموعه ای از کارت‌های حاوی اطلاعات می‌باشند .فلش کارت ها به هر مکانی به راحتی قابل حمل هستند و همینطور به جمع بندی و به خاطر سپردن در قالب بازی کمک می کند.اگر هنوز کودک شما در تطبیق حروف باهم مشکل دارد، فلش کارتها بهترین گزینه برای تثبیت این موضوع است.

نحوه یادگیری الفبای انگلیسی برای کودکان ۷ سال به بالا:

منظور از آموزش کامل حروف الفبای زبان انگلیسی چیست؟ در اینجا هر آنچه که یک کودک ۷ ساله باید از الفبای انگلیسی بداند رو بهشون اشاره کردیم:

۱- تشخیص حروف و نام حروف
۲-حروف بزرگ و حروف کوچک
۳- نوشتار حروف بزرگ و حروف کوچک
۴-صدای حروف
۵-یادگیری کلمه های انگلیسی(مثال انگلیسی) که با صدای آن حرف شروع می شود
۶-خواندن کلمه
۷-یادگیری حروف به ترتیب

تشخیص حروف چیست؟

تشخیص حروف – همچنین به عنوان تشخیص حروف الفبا شناخته می شود – توانایی انجام موارد زیر است:
کودک بین ۲۶ حرف الفبای انگلیسی تمایز قائل شود
نام حرف را بگوید
اگر فرزند شما “آهنگ الفبا” را می داند ، این شروع خوبی است! اما برای تشخیص حروف چیزهای بیشتری وجود دارد تا اینکه بتوانید ABC ها را بخوانید.

هر حرف یک نام دارد!برای مثال در زبان فارسی ما به حرف “آ” میگوییم ” الف” یعنی نام این حرف “الف” است.هرجایی بخواهیم این حرف رو نام ببریم میگوییم “الف”نه”آ”. که در ادامه به نقش “آ” هم اشاره خواهیم کرد.بنابراین تشخیص نام حروف مهم است.

مزایای یادگیری نام حروف الفبای انگلیسی

کودکانی که نام حروف را می دانند سه مزیت عمده دارند:
کودکانی که نام حروف را می دانند ، صداهای حروف را بسیار راحت تر می آموزند. در مقابل ، کودکانی که نام حروف را نمی دانند اغلب در یادگیری صداهای حروف دچار مشکل می شوند.
کودکانی که به راحتی می توانند حروف الفبا را نام ببرند ، راحت تر خواندن را یاد می گیرند.
با یادگیری نام حروف ، کودکان تمایل بیشتری پیدا می کنند تا در مورد حروف و کلمات اطراف آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند.
بنابراین می دانید که آموزش نام حروف مهم است ، اما اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش آید که…

آیا ابتدا باید حروف بزرگ یا حروف کوچک رو یاد گرفت؟

به طور کلی،یادگیری حروف بزرگ برای فرزند شما آسان تر خواهد بود. این به این دلیل است که شکل بصری حروف بزرگ متمایزتر است. به این ردیف حروف بزرگ توجه کنید:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
M/W تنها حروفی است که می توان آنها را ورق زد و با حرف دیگری اشتباه گرفت.
حالا نگاهی به این ردیف حروف کوچک بیندازید:
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
با حروف کوچک ، چندین جفت حروف وجود دارد
حرف d تبدیل به حروف b ، p و q می شود
b/d
b/p
d/p
p/q
n/u
بنابراین به همین دلیل توصیه می کنیم با حروف بزرگتر “آسان تر” شروع کنید.
سوال: بیشتر متن از حروف کوچک تشکیل شده است چطور؟ آیا منطقی نیست که بچه ها ابتدا حروف کوچک را یاد بگیرند؟
واقعیت این است که کودک شما قبل از یادگیری خواندن ، همه حروف – بزرگ و کوچک – را یاد می گیرد. بنابراین چرا با فرم حروف  بزرگ که یادگیری آن آسان است شروع نکنید؟
اگرچه صادقانه ، مهم نیست. اگر می خواهید ابتدا حروف کوچک را آموزش دهید ، خوب است. فقط توجه داشته باشید که برخی از بچه ها حروف ذکر شده در بالا را با هم اشتباه می کنند و همین باعث پایین اومدن اعتماد به نفسشون می شود.مهمترین چیز این است که فرزند شما آشنایی مفیدی با الفبای انگلیسی داشته باشد و بتواند حروف را با اطمینان تشخیص دهد.

 
نوشتار حروف بزرگ و حروف کوچک

هر ۲۶ حرف در الفبای انگلیسی می تواند به شکل ” حرف کوچک ” یا  ” حرف بزرگ ” نوشته شود. حروف بزرگ  ” capital letters ” و حروف کوچک” small letters” نامیده می شوند.

تشخیص صدای حروف(آواشناسی)

آواشناسی چیه؟

آواشناسی به تشخیص رابطه بین حروف و صدای اونها اطلاق میشه. اگر زبان انگلیسی رو یک ساختمان بلند در نظر بگیرین، آواشناسی شالوده یا فونداسیون این سازه هست. آواشناسی به کودک شما کمک میکنه تا صدای حروف مختلف رو یاد بگیره و نهایتاً با در هم آمیختن این صداها، کلمات رو بیان کنه. در واقع آواشناسی قدم اول برای آموزش مهارت خواندن به کودکان هست.

چرا دانش آواشناسی برای کودکان مهمه؟

زبان انگلیسی هم مثل سایر زبان‌ها، دقیقاً همانطور که نوشته می‌شود، تلفظ نمی‌شود و بین نوشتار و گفتار اختلاف زیادی وجود دارد. از اونجایی که دانش آواشناسی به دانش واژگان منجر میشه، هنگامی که کودکان مفهوم صدای حروف رو درک میکنن، به این معنی هست که میتونن با استفاده از دانش خودشون کلمات طولانی تری رو که قبلاً ندیدن بخونند. متاسفانه کودکانی که خوندن رو با حفظ کردن و بصورت طوطی وار یاد میگیرن، در آینده قادر به خواندن کلمات نا آشنا نخواهند بود. مطالعات دانشگاه رویال هالووی لندن در سال ۲۰۱۷ نشون داده که یادگیری الفبای انگلیسی همراه با آواشناسی صحیح میتونه تاثیر چشمگیری در مهارت خواندن کودکان بصورت روان و دقیق داشته باشه. بطور خلاصه، هر چقدر کودک شما زودتر حروف الفبا و آواشناسی رو یاد بگیره، راحت تر و سریعتر در مهارت خواندن پیشرفت میکند.
تنها پیش نیاز این مرحله این است که با حروف الفبای زبان انگلیسی (A, B, C, …, Z)کودک آشنا باشد.
منظور از آشنایی با صداهای حروف انگلیسی موارد زیر است:

  • تشخیص این صداها وقتی آن را شنید
  • تلفظ درست صدای حروف

ترتیب حروف
حروف را باید به چه ترتیبی آموزش دید؟ اگر خودتون میخواهید حروف الفبای انگلیسی رو به کودکتون آموزش بدید،اولین چیزی که همیشه بهتر است از آن شروع کنید،حروفی است که نام کودک شامل آنها می شود. نام کودک برای او بسیار مهم است و احساس هویت را به او می‌ دهد.بعد از آن حروف ها را خارج از ترتیب به او آموزش دهید.ترتیبی که ما آموزش می‌ دهیم، به ترتیب حروف الفبای انگلیسی است.بیشتر کودکان می توانند آهنگ ABC  را در سن دو یا سه سالگی بخوانند اما باید در آموزش به گونه‌ ای رفتار بشه و آموزش داده بشه که زمانی که از کودک سوال می پرسید که این حرف چیست،او مجبور نباشد به آن آواز معروف سر بزند تا متوجه حروف شود.بسیاری از کودکان را دیده ایم که حروف را نمی‌ شناسند اما از طریق همان آواز معروف ABC آن ها را می خوانند که این روش اشتباه است.

آموزش حروف الفبای انگلیسی


۴ روش موثر و سرگرم کننده با حروف الفبای انگلیسی

انجام فعالیت های مختلف در تمرین حروف الفبا کار را سرگرم کننده تر می کند و به تثبیت آن کمک میکند.در این قسمت روش هایی را به شما معرفی می کنیم که برای تمرین روزانه مناسب است.

۱-حروف را روی لوبیا های خشک شده بنویسید

لوبیا های سفید خشک شده بزرگ ارزان قیمت هستند و به راحتی می‌ توان روی آن ها نوشت. پس مقداری از آن ها را جمع آوری کنید و حروف بزرگ و کوچک را روی آن ها بنویسید. سپس هر کدام را داخل یک ظرف بیندازید و از کودک خود بخواهید که آن ها را به ترتیب به یکدیگر وصل کند و کنار هم بگذارد.

حروف را روی لوبیا های خشک

۲-نوشتن حروف روی برگه های چسب دار

هر کدام از حروف را روی برگ های چسب دار به صورت جداگانه بنویسید و آن را در گوشه های مختلف خانه بچسبانید. مثلاً می توانید روی در یخچال یا در هر پله یک عدد از این برگ ها بچسبانید. این تمرین می تواند انواع مختلفی داشته باشد و کودک شما در طول روز با آن ها درگیر باشد . ترتیب آن برای کودکان می تواند به صورت زیر باشد:

  • حروف کوچک
  • حروف بزرگ
  • مثال های انگلیسی حروف

حتی برای تمرین بیشتر می توانید حروف کوچک را به یکدیگر وصل کنید و یا حروف بزرگ را کنار هم بچینید و از او بخواهید که در این کار به شما کمک کند.

بازی حروف الفبای انگلیسی

۳- نوشتن حروف روی فوم اصلاح یا نمک

فوم اصلاح را روی میز یا یک سینی اسپری کنید و از کودک خود بخواهید که حروف را روی آن بنویسد. و به راحتی می توانید آن را پاک کرده و دوباره شروع کنید . با این روش همه چیز تمیز خواهد ماند و ایجاد آلودگی در هیچ جای خانه به وجود نخواهد آمد.

بازی حروف الفبای انگلیسی

۴- حروف را بخورید

همه ما می ‌دانیم که سوپ حروف، یکی از سرگرم کننده ترین راه ها برای کودکان است. به راه‌ های مختلف فکر کنید که بتوانید شکل حروف های مختلف را در وعده های غذایی کودک جای دهید. مثلاً از پنکیک استفاده کنید و آن را به شکل حروف مختلف دربیاورید . همچنین می توانید از نودل یا ماکارونی هم استفاده کنید و با حروف خاص یک اسم را بنویسید.

بازی حروف الفبای انگلیسی


چند نکته مهم در روند آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

خیلی از پدر مادرها کودکانشون رو در روند یادگیری زبان انگلیسی قرار می دهند ولی نتیجه دلخواه رو نمی گیرند و نمی دونند مشکل از کجاست
برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان یک روال معمول داشته باشید.بهتر است جلسات کوتاه و ومکرر باشند تا طولانی و کم.برای کودکان بسیار خردسال پانزده دقیقه کافی است و با بزرگتر شدن آنها،تمرکزشان بیشتر شده و در نتیجه می توانید به تدریج مدت زمان آموزش و تعامل رو طولانی تر کنید.اما به منظور جلب توجه فرزندتان آموزش ها رو متنوع کنید.
سعی کنید هر روز فعالیت های خاصی را در زمان مشخص انجام دهید.کودکان وقتی می دانند چه کاری رو قراره انجام بدهند احساس راحتی و امنیت بیشتری می کنند.به عنوان مثال هر روز بعد از مدرسه یک بازی انگلیسی انجام دهید یا قبل از خواب یک داستان انگلیسی با کودکتان بخوانید.اگر در خانه فضا دارید،گوشه ای رو به آموزش زبان انگلیسی به کودکان اختصاص بدید به عنوان مثال کتاب ها،بازی ها،وسایل کمک آموزشی،ویدیوهای آموزشی را در آنجا قرار دهید.تکرار ضروری است.کودکان باید بارها و بارها بشنوند تا آن را به زبان بیارند.
یادگیری زبان انگلیسی باید برای فرزند شما کاری لذت بخش و با پاداش‌های کوچک همراه باشد. از شرایط مختلف استفاده کنید و کلمات مربوط به موقعیتی که کودک در آن قرار دارد، را آموزش دهید. مثلا اگر کودکان در حال نقاشی هستند، لغات مربوط به دفتر و مداد رنگی و… را در مطرح کنید یا زمان خرید کردن..استفاده از موقعیت های روزانه باعث ماندگار شدن لغات و عبارات در ذهن کودک خواهد شد.

۱-با کودک بازی کنید

شغل بچه ها بازی کردن است. آموزش به وسیله بازی به کودکان، در هر زمینه‌ای بسیار کارآمد خواهد بود. استفاده از تصاویر، درست کردن کاردستی، فلش کارت‌ها، پانتومیم، بازی با کلمات و صد ها بازی دیگر وجود دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید به کودکان زبان انگلیسی را آموزش دهید.

۲- کتاب داستان بخوانید

تصاویر کارتونی و رنگی در کتاب‌های داستان، برای کودکان بسیار جذاب است. به کمک کتاب داستان‌ها می‌توانید لغات و عبارات زیادی را آموزش دهید.
همچنین تعریف کردن یک داستان کودکانه به زبان انگلیسی، اشتیاق آن‌ها برای یادگیری و فهم داستان را چندین برابر خواهد کرد.

۳- کودکان را وادار به یادگیری نکنید

به کودکان فرصت دهید تا کم کم به روند یادگیری عادت کنند و مطمئن باشید پس از فراگیری روند یادگیری، بسیار خوب می‌توانند بر این زبان تسلط پیدا کنند.  فراموش نکنید که در آموزش به کودکان باید صبور بود و وارد کردن فشار بیهوده به کودکان، تنها اثر منفی بر روی قوه یادگیری و اعتماد به نفس آنان خواهد داشت.

۴- کودکان را تشویق کنید:

این مسئله خیلی مهمی است که شما بتوانید کودکتان را تشویق کنید، شما باید به جای اینکه آن‌ها را بخاطر اشتباهات کوچک تنبه کنید برای یادگیری‌هایشان آن‌ها را تشویق کنید، برای مثال هر وقت کودکتان یکی از حروف را آموخت به او یک هدیه کوچک بدهید تا انگیزه‌ای برای یادگیری باشد.

۵- مراحل یادگیری او را دنبال کنید و همراهش باشید:

سعی کنید در اکثر اوقات کودکتان را در یادگیری همراهی کنید، نه اینکه به او یک بازی آموزشی دهید و خودتان بروید به کارهایتان برسید! همراهی شما کودکان را در یادگیری مصمم‌تر خواهد کرد.
فواید استفاده از زبان مادری در آموزش زبان انگلیسی(post-method)

زبان مادری، زبانی است که فرد با آن هویت پیدا میکنه. زبانی که مهمترین نقش را در روابط دارد.آموزش به کمک زبان مادری به خصوص در مراحل اولیه آموزش کودکان، باعث ایجاد انگیزه و تشویق کودکان میشود.  یادگیری زبانی غیر از زبان مادری می‌تواند برای کودک اضطراب‌آور باشد و از اینکه نمیدونه چی میگه یا معنی این چیزی که داره یاد میگیره چیه باعث میشه زده بشه.بعضی مفاهیم که با شکل و یا حتی صدا قابل فهم هستند ولی در بعضی مواقع و حتی  جمله ها لازمه که معنیشو بدونه تا بتونه استفاده کنه.روشی که در ویدیوی آموزشی این پک توسط معلم استفاده شده ترکیبی از زبان مادری و زبان انگلیسی است.


پکیج آموزش حروف الفبای انگلیسی کودکان

آموزش حروف الفبای انگلیسی به کودکان امری ضروری محسوب میشود. چون این امر پایه و ابتدای آموزشهای دیگر زبان انگلیسی به کودک است . روشهای مختلفی برای این کار وجود دارد. از درس دادن گرفته تا بازی های فیزیکی و اسباب بازیهای مختلف . ولی ما در این دوره موثرترین راه را برای آموزش حروف الفبای انگلیسی به کودک شما را انتخاب کرده ایم. در نظر داشته باشید که تنها یک کتاب و یا یک آهنگ برای یادگیری حروف الفبا کافی نیست و نیاز به یک دوره آموزشی جامع و کاربردی کاملا احساس میشود،همانطور که دانش آموزان حروف الفبای فارسی را در یکسال یاد میگیرند.پس ما در ساسان گالری کیدز،دوره ای جامع و عالی تدارک دیده ایم که کودک شما همراه یک کتاب جذاب و یک معلم،تک تک حروف کوچک و بزرگ،صدای حروف،مثال انگلیسی با آن حروف،نوشتار حروف بزرگ و حروف کوچک را همراه با شعر و سرگرمی و تکرار و حال خوب مسلط می شود.
پکیجی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، کامل ترین پکیج آموزش حروف الفبای انگلیسی ویژه کودکان می باشد.
این پکیج شامل:….
جهت آشنایی شما با محتویات این پکیج ارزشمند، تصاویر آن را همراه با توضیحات مختصر در قسمت زیر می توانید مشاهده نمایید.

نحوه اجرای ویدیوی آموزشی

آیا فقط یک حرف در یک هفته موثر است؟

حروف هفتگی روش خوبی نیست زیرا افکار را در مورد موضوع به هم ریخته می‌ کند.
اگر فقط در هفته روی یک حرف تمرکز کنیم، حدود ۲۶ هفته طول می‌ کشد تا بتوانیم همه آنها را به کودکان آموزش دهیم. مدت زمان بسیار بیشتری هم طول می کشد که کودک توانایی استفاده از حروف را در دیکته، خواندن و نوشتن پیدا کند. کودکان نیاز دارند که که به صورت هدفمند در معرض همه حروف به صورت روزانه قرار بگیرند. حروف باید در هر جایی وجود داشته باشد و هنگام خواندن، بازی کردن، نوشتن نام و غیره تکرار شوند. همه حروف بسیار مهم هستند.
اگر برای کودک خود قبل از مهد کودک یا در سال مهد کودک به یک روش سیستماتیک نیاز دارید، پیشنهاد می شود که دو الی سه روز در هفته آموزش ببیند و بقیه روزهای هفته بطور کلی با بازی و غیره با حروف انگلیسی در ارتباط باشد.
مثلا روزهای دیگه برای تمرین و تعامل بیشتر،حروف را طبق صدایی که دارند دسته بندی کنید. اسباب بازی هایی را که با این صداها شروع می شوند را نیز دسته بندی کنید و بازی تعاملی با کودکتون انجام بدید.همچنین اگر این آمادگی را در کودک خود مشاهده می کنید می توانید بعضی از حروف را با سرعت بیشتری پیش ببرید.کودکان بعضی از حروف معمول را می‌ دانند و صدای آن را می‌ شناسند. اگر فکر می‌ کنید در مورد کودک شما هم چنین موردی درست است، هیچ نیازی نیست که کل هفته را برای این پروژه سرمایه گذاری کنید. برای اینکه بفهمید که کودکتان چه چیزهایی را می داند و چیزهایی را نمی داند، بازی و پازل و غیره مربوط به حروف الفبا ضعف کودکتون رو مشخص میکند و شما میدونید که لازمه ادامه حروف رو براش پخش کنید یا خیر.در چنین شرایطی می توانید دید بهتری نسبت به دانسته‌ های او پیدا کنید. به طور کلی توصیه می شود حداقل ۳ حرف رو در هفته یاد بگیرد.

ویدیو آموزشی همراه کتاب

روش ویدیوی آموزشی حروف الفبای انگلیسی چگونه است؟

روشی که در این ویدیوی آموزشی حروف الفبای انگلیسی استفاده شده که توسط یک معلم انجام می شود، یک روش تعاملی اثبات شده طبق به روزترین متد آموزش یعنی روش post-method (استفاده از زبان مادری) است.کودکان به راحتی می توانند در منزل و بدون داشتن دغدغه و با سرعت خودشون و بدون اجبار حروف الفبای انگلیسی رو بطور کامل یاد بگیرند. کودکان با گوش دادن به تلفظ صحیح کلمات و حروف انگلیسی،گوش دادن به صدای حروف، تکرار کردن همراه معلم و شعر خوندن، تعامل با معلم ،دیدن نحوه نوشتار درست حروف بزرگ و کوچک،خواندن کلمات انگلیسی، حروف انگلیسی را یاد بگیرند. شنیدن صدای رسای معلم همراه با شعر سرگرم کننده و تعامل با او به زبان مادری تاثیر زیادی در یادگیری دارد. این دوره را در هر زمانی که کودک شما بخواد حروف انگلیسی رو یاد بگیره در دسترسه .تعداد دفعات مشاهده و آموزش های ویدئویی محدودیتی ندارد.کودک شما با سرعت خودش یاد می گیرد و وقتی آماده بود میتونه حرف جدید رو مشاهده کند.

کتاب:
فلش کارت:
پازل:

محتویات این پکیج به نحوی طراحی شده که کودکان در هر رده سنی از ۲ سال به بالا می توانند تهیه کنند.کودکان زیر ۷ سال زمانی که به مدرسه بروند می توانند از ویدیوی آموزشی این پکیج هم در آن زمان استفاده کنند.برای راهنمایی بیشتر بخش “نحوه یادگیری حروف الفبای انگلیسی برای کودکان ۲ تا ۶ سال” و “۵ روش موثر و سرگرم کننده با حروف الفبای انگلیسی”رو با دقت مطالعه کنید.

ویدیوی آموزشی این پکیج مناسب برای کودکان ۷ سال به بالاست یعنی کودکانی که مدرسه می روند و می توانند قلم به دست بگیرند.برای راهنمایی بیشتر بخش “نحوه یادگیری الفبای انگلیسی برای کودکان ۷ سال به بالا” را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *